Logo

Zapraszamy pokrzywdzonych przez firmy windykacyjne i banki do udziału w Projekcie Harnaś

  • Odzyskasz utracone pieniądze z należnymi odsetkami.
  • Naprawiasz swoją sytuację finansową, dzięki zwróconym funduszom.
  • Zdobędziesz wiedzę jak wyjść z długów komorniczych.

Wypełnij Formularz
Zgłoszeniowy

Imię i nazwisko *
Email *
Opis przyczyn egzekucji komorniczej, jaki majątek straciłeś i kiedy to było *
Skany dokumentów

Możesz też napisać do nas zwykły list pocztowy z podaniem danych kontaktowych na adres

Fundacja Angeli Iustitia
Projekt Harnaś
ul. Łowicka 19 lok. 6
02-574 Warszawa

W ramach Projektu Harnaś

  • Fundacja Anioły Sprawiedliwości "Angeli Iustitia" i jej partnerzy społeczni nawiążą kontakt z poszkodowanym
  • Nasza Fundacja sfinansuje analizę dokumentów przez najlepszych prawników w Polsce
  • Pomożemy w unieważnieniu starych bezprawnych wyroków, cesji wierzytelności i w odkręceniu egzekucji komorniczych
  • Jako poszkodowany przez windykatorów, komorników i banki odzyskasz utracone dawno pieniądze wraz z odsetkami
  • Uzyskasz odszkodowanie za poniesione szkody i utracone korzyści
  • Zgłaszając się pomożesz Fundacji w tworzeniu raportu dla Ministerstwa na temat skali nadużyć finansowych w Polsce i projektów zmian w prawie

Jeśli miałeś na głowie komornika który Cię zrujnował z powodu kredytu, pożyczki, odziedziczenia długu lub sam uregulowałeś zadłużenie po wyroku wypełnij zgłoszenie do Projektu Harnaś i czekaj na kontakt od naszego prawnika. Zgłoś się także jeśli dopiero masz sprawę w sądzie a obawiasz się utraty mieszkania, domu lub działki. Zrobimy wszystko by Ci pomóc.

Angeli Iustitia - jak odzyskać pieniądze zabrane przez komornika?

Jesteś ofiarą nadużycia uprawnień firm windykacyjnych i banków? Projekt Harnaś został stworzony z myślą o Tobie! Lista poszkodowanych, których komornik bezpodstawnie pozbawił środków do życia wciąż rośnie. Niezależnie od tego, czy są to licytacje komornicze, zablokowane konto przez urzędnika lub zajęte wynagrodzenie z emerytury bądź renty - istnieje realna szansa na odzyskanie utraconych pieniędzy.

Jak odwołać się od decyzji komornika?

Jeżeli czujesz, że firmy windykacyjne, fundusze sekurytyzacyjne lub banki bezprawnie okradają Cię z ciężko zarobionych pieniędzy powinieneś jak najszybciej odwołać się od decyzji, którą wydał komornik. Tego typu działania warto podjąć jak najszybciej. Najlepszym rozwiązaniem jest ubieganie się o swoje prawa tuż po uzyskaniu informacji o wszczęciu egzekucji.

Jeżeli jednak postanowisz podjąć działania w momencie, w którym komornik zajął już Twoje wynagrodzenie, rachunek bankowy, emeryturę, rentę lub nawet nieruchomości, to wciąż istnieje szansa na odzyskanie dobytku. Warto pamiętać, że nigdy nie jest za późno, by ubiegać się o swoje prawa. Zgłoś się do profesjonalnej firmy, doskonale znającej się na prawach obywateli poszkodowanych przez nieuczciwych urzędników. Angeli Iustitia zawalczy o Ciebie i Twój majątek, niezależnie od tego czy wizyta komornika była trzy, pięć czy dziesięć lat temu.

Co może komornik - przywileje urzędnika

Wiele osób powiadomionych o swoich zadłużeniach zastanawia się ile komornik może zabrać z ich pensji. Niestety okazuje się, że nie tylko wypłata narażona jest na skonfiskowanie. Częstym łupem są sprzęty RTV i AGD, samochody, a nawet cenne rodzinne pamiątki. Osoby dotknięte przez niesłusznie prowadzone aukcje komornicze muszą uwzględniać znacząco wydłużającą się procedurą prawną. Upływający czas pomnaża koszty, które bardzo często spadają na niewinnego dłużnika.

Jeśli aktualnie problem nadużycia uprawnień komornika dotyka Ciebie, to jak najszybciej zgłoś się do Angeli Iustitia! Uzyskasz dokładne wskazówki jak wyjść z długów komorniczych. Dzięki szybkiej interwencji firmy nie tylko nie poniesiesz kolejnych strat finansowych, ale także zwiększysz swoje szanse na odzyskanie bezzasadnie zabranych Ci pieniędzy.

Ile zarabia komornik?

Urzędnicy niechętnie rozmawiają o swoich zarobkach. To ile zarabia komornik wciąż jest tematem tabu. Istnieją jednak sposoby, na podstawie których da się oszacować kwoty co roku przekazywane wierzycielom. Dochody komorników wynoszą nawet kilka milionów rocznie. Warto dodać, że tak wysokie honoraria nie uwzględniają jednak najbardziej dochodowych źródeł, jakimi są m.in.: egzekucje nieruchomości, opłaty za przeprowadzone eksmisje oraz licytacje komornicze.

Ostatnia z wymienionych form zarobku komornika polega na sprzedaży majątku dłużnika na licytacji. Mimo, że termin i miejsce licytacji komorniczych powinien być publicznie znany, to często zataja się tę informację. Aukcje nieruchomości, które osiągają wartość poniżej 50 tysięcy złotych muszą być publikowane na sądowej tablicy ogłoszeń. Niestety czas, podczas którego tam się znajdują nie jest skrupulatnie kontrolowany, dlatego może sięgać on nawet od 5 do 15 minut. Licytacje komornicze sięgające ponad 50 tysięcy złotych powinny być publikowane w lokalnej prasie.

Jedną z metod wzbogacania się nieuczciwych komorników są przedmioty sprzedawane na licytacjach, które traktuje się jako wolne od wad prawnych. Oznacza to, że zajęcia komornicze mogą być sprzedane np. bez faktur i dokumentów potwierdzających zakup danego dobra materialnego.

Angeli Iustitia - jak wyjść z długów

Egzekucja komornicza przyczynia się do wzrastających długów, wynikających z naturalnych,a jednocześnie kosztownych potrzeb człowieka. Bezpodstawne zrujnowanie dłużnika, spowodowane kredytem, pożyczką, odziedziczeniem długu, a nawet uregulowaniem zadłużenia po wydanym wyroku, kwalifikuje się do podjęcia natychmiastowych działań o podłożu prawnym. Jeśli chcesz zawalczyć o swój majątek zgłoś się do Projektu Harnaś.

Fundacja Anioły Sprawiedliwości "Angeli Iustitia" i jej partnerzy społeczni nawiążą z Tobą kontakt w celu zapoznania się z problematyką ważnej dla Ciebie sprawy. Dodatkowo wyspecjalizowany zespół najlepszych prawników w Polsce sfinansuje analizę zebranych dokumentów. Fundacja pomoże Ci unieważnić stare, bezprawne wyroki sądu i egzekucje komornicze, niestraszna im również cesja wierzytelności.

Z pomocą Angeli Iustitia odzyskasz dawno utracone pieniądze wraz z należytymi odsetkami. Co więcej, pozyskasz odszkodowanie za poniesione straty i odebrane Ci korzyści. Ubiegaj się o swoje prawa i wypełnij zgłoszenie do Projektu Harnaś i czekaj na kontakt od prawnika, który w profesjonalny sposób zajmie się Twoją sprawą.